Вітаємо на сайті кафедри Інформаційних систем Кафедра інформаційних систем спеціалізується в області комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії.
Співробітники кафедри інформаційних систем активно ведуть дослідження в основних напрямках комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії і активно залучають до цього студентів старших курсів.
Навчаючись на кафедрі інформаційних систем, ви зможете стати висококваліфікованим спеціалістом по проектуванню та розробці різного роду програмного забезпечення та інтелектуальних інформаційних систем, ставити та розв’язувати задачі в різних предметних областях, використовуючи при цьому дискретні моделі процесів, методи та засоби штучного інтелекту та найсучасніші інформаційні технології.
Випускники кафедри успішно працюють у провідних IT-компаніях та науково-дослідних установах України та світу та є знаними спеціалістами в галузі розробки програмного забезпечення.

Освітня програма "Програмна інженерія"

Програмна інженерія Кафедра інформаційних систем про-водить підготовку бакалаврів в галузі 12 Інформаційні технології за спеціаль-ністю 121 Інженерія програмного забез-печення (освітня програма Програмна інженерія).
Детальніше

Освітня програма "Програмне забезпечення систем"

Програмне забезпечення систем Кафедра інформаційних систем про-водить підготовку магістрів в галузі 12 Інформаційні технології за спеціаль-ністю 121 Інженерія програмного забез-печення (освітня програма Програмне забезпечення систем).
Детальніше

Новини

International Conference on Innovations in Intelligent Systems and Applications (INISTA 2017)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Морська академія міста Гдиня (Польща), Технічний університет міста Йиздиз (Туреччина) та польське відділення IEEE запрошують вас взяти участь у Міжнародній конференції International Conference on Innovations in Intelligent Systems and Applications (INISTA 2017), яка відбудеться 3-5 липня 2017 року в місті Гдиня (Польща).
Детальніше
Joint International Conference on Information Technologies (IVUS 2017)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Технологічний університет міста Каунас запрошує вас взяти участь у Міжнародній конференції Joint International Conference on Information Technologies (IVUS 2017), яка відбудеться 28 квітня 2017 року в місті Каунас (Литва).
Детальніше
International Conference on Information and Software Technologies (ICIST 2017)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Технологічний університет міста Каунас запрошує вас взяти участь в 23-й Міжнародній конференції "Information and Software Technologies" (ICIST-2017), яка відбудеться 12-14 жовтня 2017 року в місті Друшкінінкай (Литва).
Детальніше
Міжнародна наукова конференція "Теоретичні та прикладні аспекти побудови програмних систем" (TAAPSD-2016)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, факультет комп'ютерних наук та кібернетики запрошує вас взяти участь у XIII Міжнародній науково-практичній конференції "Теоретичні та прикладні аспекти побудови програмних систем" (TAAPSD-2016), яка відбудеться 5-9 грудня 2016 року на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Детальніше