Вітаємо на сайті кафедри Інформаційних систем Кафедра інформаційних систем спеціалізується в області комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії.
Співробітники кафедри інформаційних систем активно ведуть дослідження в основних напрямках комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії і активно залучають до цього студентів старших курсів.
Навчаючись на кафедрі інформаційних систем, ви зможете стати висококваліфікованим спеціалістом по проектуванню та розробці різного роду програмного забезпечення та інтелектуальних інформаційних систем, ставити та розв’язувати задачі в різних предметних областях, використовуючи при цьому дискретні моделі процесів, методи та засоби штучного інтелекту та найсучасніші інформаційні технології.
Випускники кафедри успішно працюють у провідних IT-компаніях та науково-дослідних установах України та світу та є знаними спеціалістами в галузі розробки програмного забезпечення.

Освітня програма "Програмна інженерія"

Програмна інженерія Кафедра інформаційних систем про-водить підготовку бакалаврів в галузі 12 Інформаційні технології за спеціаль-ністю 121 Інженерія програмного забез-печення (освітня програма Програмна інженерія).
Детальніше

Освітня програма "Програмне забезпечення систем"

Програмне забезпечення систем Кафедра інформаційних систем про-водить підготовку магістрів в галузі 12 Інформаційні технології за спеціаль-ністю 121 Інженерія програмного забез-печення (освітня програма Програмне забезпечення систем).
Детальніше

Новини

Міжнародна науково-технічна конференція "Штучний інтелект та інтелектуальні системи" (AIIS-2017)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Інститут проблем штучного інтелекту НАН України та Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошують вас взяти участь у XVIІ Міжнародній науково-технічній конференції "Штучний інтелект та інтелектуальні системи" (AIIS-2017), яка відбудеться 17-19 жовтня 2017 року у місті Київ.
Детальніше
Міжнародна наукова конференція "Сучасна інформатика: проблеми, досягнення та перспективи розвитку"
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України запрошує вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції "Сучасна інформатика: проблеми, досягнення та перспективи розвитку" присвяченій 60-річчю заснування інституту, яка відбудеться 13-15 грудня 2017 року у місті Київ.
Детальніше
Міжнародна наукова конференція "Математичне і програмне забезпечення інтелектуальних систем" (MPZIS-2017)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Днiпропет-ровський нацiональнiй унiверситет iменi Олеся Гончара запрошує вас взяти участь у XV Міжнародній науково-практичній конференції "Математичне і програмне забезпечення інтелектуальних систем" (MPZIS-2017), яка відбудеться 22-24 листопада 2017 року в місті Дніпро.
Детальніше
International Conference on Information and Software Technologies (ICIST 2017)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Технологічний університет міста Каунас запрошує вас взяти участь в 23-й Міжнародній конференції "Information and Software Technologies" (ICIST-2017), яка відбудеться 12-14 жовтня 2017 року в місті Друшкінінкай (Литва).
Детальніше