Вітаємо на сайті кафедри Інформаційних систем Кафедра інформаційних систем спеціалізується в області комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії.
Співробітники кафедри інформаційних систем активно ведуть дослідження в основних напрямках комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії і активно залучають до цього студентів старших курсів.
Навчаючись на кафедрі інформаційних систем, ви зможете стати висококваліфікованим спеціалістом по проектуванню та розробці різного роду програмного забезпечення та інтелектуальних інформаційних систем, ставити та розв’язувати задачі в різних предметних областях, використовуючи при цьому дискретні моделі процесів, методи та засоби штучного інтелекту та найсучасніші інформаційні технології.
Випускники кафедри успішно працюють у провідних IT-компаніях та науково-дослідних установах України та світу та є знаними спеціалістами в галузі розробки програмного забезпечення.

Освітня програма "Програмна інженерія"

Програмна інженерія Кафедра інформаційних систем про-водить підготовку бакалаврів в галузі 12 Інформаційні технології за спеціаль-ністю 121 Інженерія програмного забез-печення (освітня програма Програмна інженерія).
Детальніше

Освітня програма "Програмне забезпечення систем"

Програмне забезпечення систем Кафедра інформаційних систем про-водить підготовку магістрів в галузі 12 Інформаційні технології за спеціаль-ністю 121 Інженерія програмного забез-печення (освітня програма Програмне забезпечення систем).
Детальніше

Новини

Наукова конференція "Information Systems Architecture and Technology" (ISAT'2019)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Вроцлавський технологічний університет та Університет прикладних наук міста Ніса запрошують вас взяти участь в 40-й Міжнародній конференції Information Systems Architecture and Technology (ISAT'2019), яка відбудеться 15-17 вересня 2019 року в місті Вроцлав (Польща).

Детальніше
Наукова конференція "ICT in Education, Research, and Industrial Applications" (ICTERI'2019)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Херсонський державний університет та Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошують вас взяти участь в 15-й Міжнародній конференції ICT in Education, Research, and Industrial Applications (ICTERI'2019), яка відбудеться 12-15 червня 2019 року в місті Херсон.

Детальніше
Наукова конференція "Комп'ютерні науки та інформаційні технології" (CSIT-2019)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Національний університет "Львівська політехніка", Харківський національний університет радіоелектроніки, та Технічний університет міста Лодзь запрошують вас взяти участь в XIV міжнародній науково-технічній конференції Комп'ютерні науки та інформаційні технології (CSIT-2019), яка відбудеться 17-20 вересня 2019 року у Львові.
Детальніше
Наукова конференція "Information and Software Technologies" (ICIST'2019)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Технологічний університет міста Каунас запрошує вас взяти участь в 25-й Міжнародній конференції Information and Software Technologies (ICIST-2019), яка відбудеться 10-12 жовтня 2019 року в місті Вільнюс (Литва).

Детальніше
Наукова конференція "Advanced Technologies, Computer Engineering and Science" (ICATCES'2019)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Карабюкський університет запрошуює вас взяти участь у II Міжнародній конференції Advanced Technologies, Computer Engineering and Science (ICATCES'2019), яка відбудеться 26-28 квітня 2019 року в місті Аланія (Туреччина).

Детальніше
Наукова конференція "Інтелектуальні системи прийняття рішень та проблеми обчислювального інтелекту" (ISDMCI’2019)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Херсонський національний технічний університет, Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошують вас взяти участь у XIV Міжнародній науково-практичній конференції "Інтелектуальні системи прийняття рішень та проблеми обчислювального інтелекту" (ISDMCI’2019), яка відбудеться 21-25 травня 2019 року в смт. Залізний Порт.

Детальніше
Організація навчального процесу в Університеті
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, просимо вас ознайомитися з текстом Положення про організацію освітнього процесу у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка затвердженого Вченою радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка 07 травня 2018 року, протокол № 10.

Детальніше
Теми курсових та дипломних робіт на 2018-2019 навчальний рік
Шановні студенти-бакалаври 3-го та 4-го року навчання, а також студенти-магістри 1-го та 2-го року навчання, повідомляємо про те що на сайті кафедри Інформаційних систем доступний оновлений перелік тем курсових та дипломних робіт на 2018-2019 навчальний рік.

Детальніше