Вітаємо на сайті кафедри Інформаційних систем Кафедра інформаційних систем спеціалізується в області комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії.
Співробітники кафедри інформаційних систем активно ведуть дослідження в основних напрямках комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії і активно залучають до цього студентів старших курсів.
Навчаючись на кафедрі інформаційних систем, ви зможете стати висококваліфікованим спеціалістом по проектуванню та розробці різного роду програмного забезпечення та інтелектуальних інформаційних систем, ставити та розв’язувати задачі в різних предметних областях, використовуючи при цьому дискретні моделі процесів, методи та засоби штучного інтелекту та найсучасніші інформаційні технології.
Випускники кафедри успішно працюють у провідних IT-компаніях та науково-дослідних установах України та світу та є знаними спеціалістами в галузі розробки програмного забезпечення.

Освітня програма "Програмна інженерія"

Програмна інженерія Кафедра інформаційних систем про-водить підготовку бакалаврів в галузі 12 Інформаційні технології за спеціаль-ністю 121 Інженерія програмного забез-печення (освітня програма Програмна інженерія).
Детальніше

Освітня програма "Програмне забезпечення систем"

Програмне забезпечення систем Кафедра інформаційних систем про-водить підготовку магістрів в галузі 12 Інформаційні технології за спеціаль-ністю 121 Інженерія програмного забез-печення (освітня програма Програмне забезпечення систем).
Детальніше

Новини

International Conference on Advanced Technologies, Computer Engineering and Science (ICATCES 2018)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Карабюкський університет та Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошують вас взяти участь у Міжнародній конференції International Conference on Advanced Technologies, Computer Engineering and Science (ICATCES-2018), яка відбудеться 11-13 травня 2018 року в місті Сафранболу (Туреччина).
Детальніше
International Conference on Information and Software Technologies (ICIST 2018)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Технологічний університет міста Каунас запрошує вас взяти участь в 24-й Міжнародній конференції Information and Software Technologies (ICIST-2018), яка відбудеться 4-6 жовтня 2018 року в місті Вільнюс (Литва).
Детальніше
Міжнародна наукова конференція "Data Stream Mining & Processing (DSMP'2018)"
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Національний університет "Львівська політехніка", Харківський національний університет радіоелектроніки запрошують вас взяти участь в II Міжнародній науковій конференції Data Stream Mining & Processing (DSMP'2018), яка відбудеться 21-25 серпня 2018 року у Львові.
Детальніше
Міжнародна наукова конференція "Теоретичні та прикладні аспекти побудови програмних систем" (TAAPSD-2017)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, факультет комп'ютерних наук та кібернетики запрошує вас взяти участь у XIV Міжнародній науково-практичній конференції Теоретичні та прикладні аспекти побудови програмних систем (TAAPSD-2017), яка відбудеться 4-8 грудня 2017 року на базі факультету комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Детальніше
Міжнародна науково-практична конференція "Winter InfoСom Advanced Solutions 2017" (InfoСom-2017)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" запрошує вас взяти участь у роботі V Міжнародній науково-практичій конференції Winter InfoСom Advanced Solutions 2017 (InfoСom-2017), яка відбудеться 1-2 грудня 2017 року у місті Київ.
Детальніше
Міжнародна наукова конференція "Сучасна інформатика: проблеми, досягнення та перспективи розвитку"
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України запрошує вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції Сучасна інформатика: проблеми, досягнення та перспективи розвитку присвяченій 60-річчю заснування інституту, яка відбудеться 13-15 грудня 2017 року у місті Київ.
Детальніше
Міжнародна наукова конференція "Математичне і програмне забезпечення інтелектуальних систем" (MPZIS-2017)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Днiпропет-ровський нацiональнiй унiверситет iменi Олеся Гончара запрошує вас взяти участь у XV Міжнародній науково-практичній конференції Математичне і програмне забезпечення інтелектуальних систем (MPZIS-2017), яка відбудеться 22-24 листопада 2017 року в місті Дніпро.
Детальніше