Вітаємо на сайті кафедри Інформаційних систем Кафедра інформаційних систем спеціалізується в області комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії.
Співробітники кафедри інформаційних систем активно ведуть дослідження в основних напрямках комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії і активно залучають до цього студентів старших курсів.
Навчаючись на кафедрі інформаційних систем, ви зможете стати висококваліфікованим спеціалістом по проектуванню та розробці різного роду програмного забезпечення та інтелектуальних інформаційних систем, ставити та розв’язувати задачі в різних предметних областях, використовуючи при цьому дискретні моделі процесів, методи та засоби штучного інтелекту та найсучасніші інформаційні технології.
Випускники кафедри успішно працюють у провідних IT-компаніях та науково-дослідних установах України та світу та є знаними спеціалістами в галузі розробки програмного забезпечення.

Освітня програма "Програмна інженерія"

Програмна інженерія Кафедра інформаційних систем про-водить підготовку бакалаврів в галузі 12 Інформаційні технології за спеціаль-ністю 121 Інженерія програмного забез-печення (освітня програма Програмна інженерія).
Детальніше

Освітня програма "Програмне забезпечення систем"

Програмне забезпечення систем Кафедра інформаційних систем про-водить підготовку магістрів в галузі 12 Інформаційні технології за спеціаль-ністю 121 Інженерія програмного забез-печення (освітня програма Програмне забезпечення систем).
Детальніше

Новини

Міжнародна наукова конференція "Computer Science and Information Technologies" (CSIT'2018)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Національний університет "Львівська політехніка" запрошує вас взяти участь в XIII міжнародній науково-технічній конференції Computer Science and Information Technologies (CSIT'2018), яка відбудеться 11-14 вересня 2018 року у Львові.
Детальніше
Міжнародна наукова конференція "Artificial Intelligence: Methodology, Systems, Applications" (AIMSA'2018)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Болгарська асоціація штучного інтелекту та Інститут інформаційних та комунікаційних технологій БАН запрошують вас взяти участь в 18-й Міжнародній науковій конференції Artificial Intelligence: Methodology, Systems, Applications (AIMSA'2018), яка відбудеться 12-14 вересня 2018 року в місті Варна (Болгарія).
Детальніше
Міжнародна наукова конференція "Intelligent Systems" (IS'2018)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, IEEE запрошуює вас взяти участь в 9-й Міжнародній науковій конференції Intelligent Systems (IS'2018), яка відбудеться 2-4 жовтня 2018 року на острові Мадейра (Португалія).
Детальніше
Міжнародна наукова конференція "Information and Software Technologies" (ICIST'2018)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Технологічний університет міста Каунас запрошує вас взяти участь в 24-й Міжнародній конференції Information and Software Technologies (ICIST-2018), яка відбудеться 4-6 жовтня 2018 року в місті Вільнюс (Литва).
Детальніше